DIETETYCY RZESZÓW

W  NASZEJ PORADNI DIETETYCZNEJ

dietetycy rzeszów

mgr inż. Paulina Jałocha-Zasadny

dietetycy w poradni dietetycznej vital

mgr Ilona Maślanka

DIETETYCY w RZESZOWIE

mgr inż. Paulina Jałocha-Zasadny

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku Technologii Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalnością dietetyka, oraz psychodietetyki na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.


Od zawsze interesowałam się zdrowym odżywianiem i uwielbiałam pracować z ludźmi, dlatego praca dietetyka stała się moją prawdziwą pasją.

Opracowuję indywidualne programy żywieniowe zarówno dla pacjentów z nadwagą i otyłością jak i różnymi schorzeniami dietozależnymi, jednak przede wszystkim pomagam swoim pacjentom zmienić nawyki żywieniowe i wspieram ich w dążeniu do celu. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, uwzględniając zarówno stan zdrowia jak i preferencje smakowe i styl życia. Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu otyłości i problemów żywieniowych. Prowadzę także warsztaty edukacyjne z zakresu zdrowego żywienia dla rożnych grup wiekowych.

Zdobyta wiedza i duże zainteresowanie zawodem pozwala mi łączyć profesjonalizm z osobistym zaangażowaniem, a indywidualne podejście w pracy z pacjentem gwarantuje skuteczność terapii.

Prywatnie lubię aktywne spędzanie czasu, dobrą książkę i smaczną kuchnię.


dietetycy rzeszów
opinie-2opinie-2
dietetycy rzeszów

mgr Dorota Cieśla

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Dietetyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Analityka, Bezpieczeństwo i Certyfikacja żywności.


Bycie dietetykiem, to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Największą satysfakcją dla mnie jest sukces moich pacjentów i uśmiech na ich twarzach.

Do każdej osoby pochodzę indywidualnie, wybierając dla niej najlepsze możliwe rozwiązanie. Moim głównym celem jest pokazanie pacjentom zdrowych nawyków żywieniowych, aby efekty stosowanej diety były trwałe. Specjalizuję się w opracowywaniu planów żywieniowych w terapii nadwagi, czy otyłości, jak również w przypadku chorób dietozależnych. Swoim pacjentom staram się pokazywać, że dieta to nie konieczność, a zaplanowane posiłki mogą być smaczne i różnorodne. Nabytą wiedzą dzielę się nie tylko w gabinecie, ale również na licznych prelekcjach dla dzieci i młodzieży, czy osób starszych.

Dietetyka jak każda dziedzina nauki wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, dlatego też uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach.

W obrębie moich zainteresowań znajduję się także analityka i rozkładanie żywności na czynniki pierwsze. Robienie zakupów spożywczych zajmuje mi dosyć sporo czasu – zawsze staram się czytać etykiety i sprawdzać co zawiera dany produkt. Dzięki swojej wiedzy mogę później bez obaw polecać pacjentom sprawdzone produkty i wyjaśniać jakie dodatki do żywności są dla nas bezpieczne, a jakich lepiej unikać.

Swój wolny czas najchętniej spędzam aktywnie. Zamieniam wówczas szpilki na wygodne buty sportowe i wyruszam na wycieczki piesze bądź rowerowe.


dietetycy rzeszów

mgr Ilona Maślanka

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Dietetyka.


Praca w zawodzie dietetyka sprawia mi ogromną radość. Najbardziej doceniam poznawanie nowych ludzi i współprace z nimi w dążeniu do poprawy ich zdrowia, a także lepszego samopoczucia. W swojej pracy przekonuję, że zdrowo oznacza smacznie!

Wspieram swoich pacjentów przy zmianie sposobu odżywiania, opracowując dla nich indywidualne plany żywieniowe. Pomagam im w dążeniu do celu i osiągnięciu zamierzonego efektu. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i staram się wybierać dla niego najlepsze żywieniowe rozwiązania.

Swoją wiedzę ciągle poszerzam poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz kursach doskonalących. W kręgu moich zainteresowań jest dietetyka sportowa, w związku z czym chętnie pomagam osobom, które nie tylko chcą zrzucić kilogramy, ale i zbudować masę mięśniową. W 2017 roku uzyskałam tytuł trenera personalnego, wydanego przez Polską Akademię Rozwoju i Sportu, dzięki czemu zachęcam do aktywności fizycznej, dostosowując ćwiczenia do indywidualnych możliwości pacjenta.

W wolnej chwili spędzam czas aktywnie uprawiając sport lub w kuchni wypróbowując nowe przepisy.


DIETETYCY RZESZÓW – ZAPRASZAJĄ NA KONSULTACJE!

Umów się na wizytę konsultacyjną z naszym dietetykiem i rozpocznij swoją indywidualną metamorfozę dietetyczną. Z nami osiągniesz swój cel!
Oferujemy zdrowe i skuteczne leczenie otyłości pod opieką doświadczonego dietetyka w Rzeszowie!
Sprawdź naszą ofertę! 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij