dieta wątrobowa
Dieta wątrobowa
1 lipca 2019
metamorfozy rzeszow
Metamorfoza z dietetykiem – Pani Ela
16 lipca 2019
Pokaż wszystkie

Metamorfozy-Odchudzanie-Magdalena

odchudzanie-dietetyk-vital

Metamorfozy – Odchudzanie – Magdalena

 

Pani Magdalena zgłosiła się do poradni z powodu nadmiernej masy ciała. Dużym wyzwaniem z racji wykonywanej pracy okazało się wprowadzenie regularności posiłków oraz aktywności fizycznej. Jednak pacjentka już od pierwszych dni stosowania diety bardzo sumiennie realizowała wszystkie żywieniowe wskazówki. Pacjentka była bardzo zadowolona z szybkich w przygotowaniu i smacznych posiłków, które zostały dla niej zaplanowane. Poznała też wiele nowych produktów, których wcześniej nie wykorzystywała w kuchni. Wprowadzenie regularnych 5-ciu posiłków w ciągu dnia oraz włączenie aktywności fizycznej, skutkowało wzrostem sił witalnych i korzystnie wpłynęło na samopoczucie pacjentki. Optymizm Pani Magdaleny wzrastał za każdym razem gdy na wadzę zauważała niższą wartość masy ciała. Pacjentka przez cały czas pracy nad zmianą sylwetki otrzymywała wsparcie od najbliższych co dodatkowo motywowało ją do działania. Dzięki swojej wytrwałości Pani Magdalena w ciągu 3 miesięcy straciła 13 kg z czego 10 kg stanowi redukcja tkanki tłuszczowej.

 

Postępy w odchudzaniu Pani Magdaleny

Kontrola postępów w odchudzaniu – Magdalena

 


Co o swojej metamorfozie mówi sama Pani Magdalena:

 

 

 

„Odchudzam się już wielokrotnie i zawsze największym problemem było to, że byłam głodna. Po kilku dniach zaczynało brakować mi energii, pojawiał się ból głowy i uczucie zimna…

„Co takiego nowego może zaproponować mi dietetyk?” – pomyślałam, ale zaryzykowałam. I to była najlepsza decyzja, jaką podjęłam w kwestii odchudzania. Zjadanie regularnie 5 posiłków dziennie sprawiło, że nie czułam głodu. Ponadto poznałam mnóstwo ciekawych dań i przypraw, których dotychczas nie wykorzystywałam w swojej kuchni.

Dzisiaj nie wyobrażam sobie śniadania bez owsianki, polubiłam kaszę, a fakt że do zupy krem nie trzeba wszystkich warzyw dokładnie siekać, bo i tak później się je miksuje sprawił, że przygotowanie tego dania trwało kilka chwil.

W całym procesie odchudzania muszę podkreślić niesamowitą rolę pani Natalii, z którą spotykałam się regularnie co 2 tygodnie. Dokładnie analizowała moje postępy, uwzględniała w menu dania, na które miałam ochotę, a przede wszystkim niesamowicie mnie motywowała!

 

 

 

Mam nadzieję, że nawyki żywieniowe, których nabrałam w ciągu tych 3 miesięcy, utrwalą się na stałe.

Serdecznie dziękuję całemu zespołowi Vital za szansę, która dostałam!
Jesteście Panie nieocenione, niesamowicie profesjonalne i serdeczne!
Będę szczerze Was polecać!”

odchudzanie mielec

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij