Dietetyk Przemyśl

Dietetyk w Przemyślu to wykwalifikowany specjalista, często również psychodietetyk. Ma szeroką wiedzę w zakresie żywienia, zdrowego odchudzania i profilaktyki zdrowotnej. Poprzez odpowiedniej dobór diety, zmianę nawyków żywieniowych prowadzi skuteczne terapie odchudzające swoich pacjentów. Pomaga nie tylko schudnąć, ale również zrozumieć przyczyny powstania nadwagi i otyłości. Wspiera swoją wiedzą w zakresie zdrowego odżywania. Będąc wykwalifikowanym psychodietetykiem pomaga pacjentom mentalnie, łatwo przechodzić cały okres odchudzania.

dietetyk przemyśl

Poradnia Dietetyczna

odchudzanie z dietetykiem przemyśl

Diety odchudzające

gabinet dietetyczny rzeszów

Dietetycy w Przemyślu

opinie-2opinie-2

Gabinet Dietetyczny w Przemyślu

Główną rolą dietetyka jest szerzenie wiedzy o prawidłowym w żywieniu. Przekłada się ono na zdrowie, wagę i wygląd całego ciała. W naszej poradni dietetycznej w Przemyślu przyjmujemy pacjentów z problemem nadwagi. Analizujemy przyczyny wzrostu wagi ciała, przeprowadzamy analizę składu ciała. Układamy indywidualny plan odchudzania. Udzielamy specjalistycznych porad dietetycznych zarówno osobom zdrowym, jak i dolegliwościami zdrowotnymi. Opracowujemy indywidualny plan kuracji odchudzających, układając całodzienną zdrową dietę, bez potrzeby głodzenia. Nasze rady i zalecenia pozwalają pacjentom lepiej zrozumieć cały proces odchudzania. W tym również metabolizm oraz rolę prawidłowych nawyków żywieniowych. Zapraszamy do naszego gabinetu dietetycznego na skuteczne odchudzanie.

Odchudzanie z dietetykiem  

Dietetyk, zapoznając się wynikami analizy składu ciała, przygotowuje indywidualny plan żywieniowy. Dla profesjonalnego dietetyka każdy pacjent to nowe inne wyzwanie. Mając na uwadze zarówno aspekty zdrowotne, jak i upodobania kulinarne opracowuje indywidualny plan dietetyczny. Dba o zdrowe posiłki, ale także o gusta kulinarne pacjenta.


Nasi dietetycy oprócz odpowiedniej wiedzy merytorycznej wyróżniają się umiejętnością nawiązywania relacji z drugim człowiekiem. Podczas umówionych wizyt dietetycznych nie tworzy barier i niepotrzebnego dystansu. Potrafi zbudować odpowiednią relację z pacjentem i zdobyć zaufanie. Wszystko po to, aby móc lepiej realizować wyznaczone cele i monitorować postępy w odchudzaniu.

dietetyk przemyśl

Wizyta w Poradni Dietetycznej

W poradni dietetycznej w Przemyślu zapewniamy specjalistyczną pomoc w zakresie zdrowego odchudzania. Dbamy o dobre relacje pomiędzy dietetykiem a naszym pacjentem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując pomoc na każdym etapie procesu odchudzania. Nasza praca w poradni opiera się na kilku kluczowych elementach, w zależności od potrzeb. Są to między innymi:

  • Analiza składu ciała
  • Indywidualny plan dietetyczny
  • Zmiana nawyków żywieniowych
  • Odchudzanie bez głodówek
  • Urozmaicona zdrowa dieta
  • Opieka doświadczonego dietetyka

Każda kuracja odchudzająca musi być odpowiednio ułożona i nie powinna być zbyt szybka. Dobry dietetyk precyzyjnie ustala plan odchudzania. Jest on oparty na przemyślanym rozłożeniu kuracji odchudzającej w czasie i na podstawie indywidualnych planów żywieniowych.

Chudnij z nami zdrowo i bezpiecznie, bez głodówek i wyrzeczeń!

 

Umów się na pierwszą wizytę – konsultację do naszego gabinetu dietetycznego w Przemyślu. Możesz też skontaktować się z naszym dietetykiem online na wizytę dietetyczną przez Internet.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij