odchudzanie-dietetyk-vital
Redukcja wagi o 13kg w 3 miesiące – Magdalena
9 lipca 2019
dieta na cholesterol
Dieta na obniżenie cholesterolu
29 lipca 2019
Pokaż wszystkie

Pozbycie się Zbędnych Kilogramów u Kobiety – 24 kg Mniej

metamorfozy rzeszow

Ela – schudła z dietetykiem 24kg !metamorfoza dietetyk Vitalmetamorfozy odchudzanie z dietetykiem

Z Panią Elą poznałam się „przypadkiem” – pojawiła się na naszym stoisku w trakcie akcji promocyjnej, myślę, że bardziej z ciekawości niż od razu z chęcią podjęcia współpracy. Jednak wyniki analizy składu ciała które zobaczyła były odpowiednim impulsem i już kilka tygodni później widziałyśmy się w gabinecie na wizycie.

Od samego początku współpracy była bardzo zmobilizowana. Dopasowałyśmy godziny posiłków do godzin pracy, ale także do możliwości jedzenia wspólnie z rodziną – bo co najważniejsze zmiany w odżywianiu zostały wprowadzone w całej rodzinie, dzięki czemu łatwiej się zorganizować i trzymać zasad. Aktywność fizyczna także nie była problemem dla Pani Eli i przez cały okres odchudzania, ale także później, była regularna – bieganie oraz cross fit.

Zrzucenie 24kg masy ciała, a w tym prawie 20kg samego tłuszczu jest wspaniałym osiągnięciem, ale co ważne z Panią Elą wciąż widujemy się regularnie, aczkolwiek dużo rzadziej, żeby efekt na pewno się utrzymywał.

Gratulacje !

Pani Ela o swojej metamorfozie:

„Zbędne kilogramy – zawsze!!!

Walka ze zbędnymi kilogramami – od zawsze bez skutku!!!

Jeżeli były jakiekolwiek efekty odchudzania to na chwilę a później zawsze następował powrót do wagi wyjściowej „+”. 

metamorfozy z dietetykiem Rzeszówodchudzanie z dietetykiem VitalPomimo dużej ilości różnej aktywności fizycznej (aerobik, jazda na rowerze, piesze wędrówki, itp….) mobilność ruchowa była dobra ale nadmiar kilogramów również.

Moment przełomowy nastąpił we wrześniu 2016 r. Na stoisku Poradni dietetycznej VITAL dokonałam kompleksowej analizy składu ciała. Szok jaki spowodowały wyniki analizy wymusił na mnie decyzję – jedyną możliwą jak się okazało później.  Podjęłam kurację odchudzającą u Pani Pauliny.

 Rozpoczęła się  naukę robienia zakupów, szykowania posiłków dzień wcześniej oraz zaprzyjaźniłam się z pudełeczkami. Momentami przepisy posiłków wydawały mi się głodowe, ze względu na ilość używanych produktów ale moje zdziwienie było ogromne, kiedy okazywało się, że  przygotowana porcja posiłku  jest wystarczająca i całkowicie zaspokaja głód.

Jednakże najważniejsze było to, że zaproponowana przez Panią Paulinę dieta smakowała ale przede wszystkim przynosiła zamierzony efekt. Odchudzanie rozpoczęłam we wrześniu 2016r. z wagą wyjściową 89 kg.  a  zakończyłam w sierpniu 2018r. z wagą 65 kg.”

 

 

 

 

 

Jeśli przez dłuższy czas walczysz z nadwagą i chcesz  zdrowo schudnąć, skontaktuj się z nami.  Przygotujemy dla dla Ciebie indywidualny plan odchudzania, abyś mógł przejść swoją metamorfozę, ciesząc się nowa sylwetką i utratą zbędnych kilogramów.   Odchudzanie z doświadczonym dietetykiem to gwarancja zdrowej diety i skutecznego wyszczuplania.  Sprawdź naszą  ofertę i  zapoznaj się z cennikiem usług dietetycznych.

Zapraszamy na wizyty do naszego gabinetu dietetycznego w Rzeszowie  Przemyślu lub na wizytę dietetyczną online.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij