nawadnianie organizmu
Nawadnianie organizmu
27 sierpnia 2019
Dietetyk Vital
Niepowodzenia w odchudzaniu
9 września 2019
Pokaż wszystkie

Redukcja Masy Ciała u Mężczyzny Lat 32

odchudzanie z dietetykiem

Metamorfozy w odchudzaniu – historia Pana Norberta

metamorfozy z dietetykiem

Pan Norbert trafił do poradni, ponieważ chciał wrócić do swojej pasji, czyli biegania, a nadmierna masa ciała mu na to nie pozwalała.

metamorfozy dietetyczne

Z powodu kontuzji i złych nawyków masa ciała Pana Norberta wzrosła bardzo szybko
i zgłaszając się do dietetyka wynosiła ponad 90kg, co w przypadku biegaczy jest zdecydowanym obciążeniem dla organizmu
i nie pozwala na osiąganie dobrych wyników.

Pan Norbert zaczął stosować się do zaleceń dietetyka i realizować plan żywieniowy stopniowo wracając do biegania. Był bardzo zdyscyplinowany i miał jasno wyznaczony cel. Po roku czasu masa ciała spadła o blisko 20 kg, a Pan Norbert osiąga coraz lepsze wyniki w zawodach biegowych, znajdując się już w czołówce najlepszych zawodników.

monitoring odchudzanie

Co o swojej metamorfozie mówi Pan Norbert

„Do poradni dietetycznej „VITAL” zgłosiłem się ponieważ moje kilkukrotne próby odchudzania na własną rękę nie przynosiły efektów,a nawet dawały efekt odwrotny do zamierzonego. Mimo, że byłem dosyć aktywny sportowo moja waga nie spadała. W lipcu 2018 roku ważyłem już 93 kg. W efekcie tego pogorszyły się moje wyniki sportowe a także zwiększyła się moja podatność na kontuzje.

Wizytę w poradni traktowałem jako ostatnią deskę ratunku
. Efekty odchudzania były widoczne praktycznie od pierwszego tygodnia stosowania diety. Waga spadała mimo tego ja nigdy nie czułem głodu. Posiłki zaproponowane przez Panią Dietetyk są bardzo smaczne, a przy tym nie są skomplikowane w przygotowaniu”.

Moja kondycja sportowa cały czas się poprawia
co daje odzwierciedlenie w czasach na zawodach sportowych.

 

 

Jeśli chcesz tak, jak nasi pacjenci podjąć wyzwanie dietetyczne i skutecznie pozbyć się  niepotrzebnych kilogramów, skontaktuj się z nami!

  Poznaj metamorfozy naszych pacjentów i zdecyduj się już dziś na swój pierwszy krok do nowej wymarzonej sylwetki!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online i umów się na pierwszą wizytę konsultacyjną. Wykonamy wszystkie potrzebne pomiary ( analiza składu ciała) i omówimy indywidualny  plan Twojego odchudzania.

 Nasz dietetyk będzie towarzyszył Ci  na każdym etapie procesu odchudzania, motywując i analizując efekty Twojej diety.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub zastanawiasz się, czy nasza oferta usług dietetycznych  spełni Twoje oczekiwania, zadzwoń do nas lub napisz!
Jesteśmy do Twoje dyspozycji w naszych stacjonarnych gabinetach dietetycznych oraz ONLINE. Odchudzanie przez Internet nigdy nie było tak proste, sprawdź naszą propozycję wizyt dietetycznych online!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij