rola magnezu
Rola Magnezu w Organizmie
1 czerwca 2021
nocne podjadanie
Jak sobie radzić z podjadaniem
23 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Redukcja Masy Ciała u Kobiety o 24kg

spadek wagi o 20 kg

Metamorfozy w Odchudzaniu – Dominika

Spadek wagi 96 kg  → 72 kg 

Pani Dominika trafiła do naszej poradni z powodu problemów z nadmierną masą ciała. Samodzielne ograniczenia i próby jej redukcji na własną rękę nie dawały efektów. Jako młoda mama, która nie dysponowała zbyt dużą ilością wolnego czasu postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty. Plany żywieniowe zostały tak skonstruowane, że pomimo napiętego harmonogramu Pani Dominika przestrzegała diety, nie spędzając w kuchni całego wolnego czasu. Regularność i odpowiednie pory posiłków, zdrowe produkty i wprowadzona aktywność fizyczna w postaci ćwiczeń 2 razy w tygodniu zagwarantowały sukces. Zmniejszająca się masa ciała powodowała większą motywację i umacniała w konsekwentnym dążeniu do celu. Z czasem nowy sposób odżywiania stał się nawykiem. Dzięki temu redukcja masy ciała nie była uciążliwa. Nowe propozycje posiłków bardzo posmakowały Pani Dominice, a dzięki nim mogła poznać wiele smaków i wzbogacić swoją kuchnię.

 

Pani Dominika w ciągu 1,5 roku straciła 24 kg [z 96kg na 72 kg].

 

odchudzanie kobiet w rzeszowie

 


Dziś  Dominika cieszy się lepszym zdrowiem, smuklejszą sylwetką i ogromną ilością optymizmu.
Pomimo straconych kilogramów nie osiadła na laurach i wciąż konsekwentnie realizuje przygotowywane
dla niej plany żywieniowe, aby cieszyć się jeszcze lepszymi wynikami.

 


 

odchudzanie z dietetykiem


Jeżeli i Ty, tak jak Pani Dominika, chcesz pozbyć się swojej otyłości czy nadwagi chętnie Ci pomożemy. Zadowolony pacjent jest naszym sukcesem i dumą. Nie zwlekaj i już dziś umów się na konsultację dietetyczną z naszymi specjalistami w poradni dietetycznej  Rzeszowie lub w Przemyślu lub skorzystaj z opcji online- dietetyk online.

 

Umów się z nami i skorzystaj z pomocy doświadczonych dietetyków, którzy zaproponują Ci skuteczną dietę i pomogą zrealizować Twój indywidualne cel w odchudzaniu.  Podczas pierwszej wizyty dietetycznej  wykonamy pomiary ( analiza składu ciała)  i  omówimy Twoje dietetyczne cele!

Zapoznaj się z naszą pełną ofertę usług dietetycznych i sprawdź cennik.

Zapraszamy!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij