lektoferyna na odporność
Laktoferyna
22 lutego 2023
odchudzanie po cesarce
Dieta po cesarskim cięciu
22 marca 2023
Pokaż wszystkie

Utrata 23kg Wagi Ciała u Kobiety

metamorfozy z dietetykiem

Metamorfozy w Odchudzaniu – Dorota

Spadek wagi 93 kg  → 70 kg 

Pani Dorota trafiła do naszej poradni szukając pomocy w walce z nadmiernymi kilogramami. Szybko okazało się, że jest bardzo zdeterminowana i zmobilizowana, by osiągnąć postawione przed nią cele. Przygotowywane plany żywieniowe były realizowane sumiennie i bardzo dokładnie, co skutkowało regularnym spadkiem masy ciała i jeszcze większą mobilizacją do zmian. Pani Dorota dodatkowo wspierała dietę poprzez wprowadzenie aktywności fizycznej, stopniowo podnosząc jej intensywność. Razem z nami Pani Dorota przeszła też etap stabilizacji, w ciągu którego utrzymywała osiągniętą masę ciała.
Dzięki swojej wytrwałości i konsekwentnej realizacji założeń dietetycznych Pani Dorota straciła w ciągu 8 miesięcy 23 kg, z czego 19,5 kg stanowi redukcja tkanki tłuszczowej.
Pani Dorota nadal realizuje zasady zdrowego żywienia, które wprowadziła do swojego życia na stałe, dzięki czemu może cieszyć się lepszym samopoczuciem, dobrym stanem zdrowia oraz wymarzoną sylwetką.

Pani Dorota w ciągu 8 miesięcy straciła 23 kg [z 93kg na 70 kg].

odchudzanie kobiet rzeszów


Dziś  Pani Dorota cieszy się dobrą formą, smuklejszą sylwetką i sporą dawką pozytywnej energii.
Mimo sukcesu w odchudzaniu nie spoczywa na laurach i nadal kontroluje swoją codzienną dietę.  A optymalny plan żywieniowy pozwala jej cieszyć się lepszymi wynikami.


metamorfoza z dietetykiem


Jeśli chcesz przeżyć swoją własną metamorfozę i odchudzać się pod okiem doświadczonego dietetyka, chętnie pomożemy. Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej  w Rzeszowie lub w Przemyślu.

 

Umów się do nas i skorzystaj z pomocy doświadczonego dietetyka, który poprowadzi Cię przez skuteczną dietę i pomoże osiągnąć Twoje osobiste cele odchudzania. Podczas pierwszej wizyty dietetycznej dokonamy pomiarów (analiza składu ciała)
i omówimy Twoje cele dietetyczne!

Zapoznaj się z naszą pełną ofertę usług dietetycznych i sprawdź cennik.

Zapraszamy również na wizyty z dietetykiem online.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij