jedzenie tofu
Tofu w diecie
26 lipca 2022
owoce dla cukrzyka
Czy można jeść owoce przy cukrzycy
28 września 2022
Pokaż wszystkie

Zmiana masy tkanki tłuszczowej 12 letniego chłopca

metamorfoza dietetyczna 12 chłopca

Metamorfozy w Odchudzaniu – Konrad

Zmiana masy ciała  77 kg  → 69,5 kg 

Zmiana masy tłuszczu  25,7 kg  → 15,2 kg 

Metamorfoza Konrada pokazuje, że chcieć to móc. Pomimo tego, że ma tylko 12 lat charakteryzował się dużym samozaparciem, uporem oraz zrozumieniem, że robi coś dla swojego zdrowia. Na początku motywowała go mama, która towarzyszyła mu na każdej wizycie, a z czasem on sam wykazywał coraz silniejsze zaangażowanie. Postępy w odchudzaniu tylko go umacniały i sprawiały, że jego samozaparcie rosło. Teraz cieszy się ubytkiem ponad 10 kilogramów tkanki tłuszczowej w pół roku! Dzięki temu jego sylwetka się poprawiła co widać już gołym okiem 😊

redukcja tkanki tłuszczowej u chłopca

Pamiętajmy, że u dzieci masa ciała nie jest głównym wyznacznikiem, ponieważ w czasie dorastania zmienia się także wzrost, dlatego u dzieci i młodzieży tkanka tłuszczowa jest zdecydowanie ważniejszym i bardziej wartościowym wskaźnikiem

Konrad w ciągu 6 miesięcy stracił  – 10,5 kg tkanki tłuszczowej  


O swojej metamorfozie Konrad pisze tak:


„Moją przygodę z odchudzaniem rozpocząłem, po tym jak po lekcji
wychowania fizycznego wróciłem do domy bardzo zmęczony i słaby. Pomyślałem wtedy tak dłużej być nie może, muszę pozbyć się zbędnych kilogramów. Wtedy poprosiłem moją mamę, aby poszła ze mną do poradni dietetycznej Vital, do której kontakt znalazłem w Internecie. Przed pierwszą wizytą bardzo się stresowałem, miałem nawet myśl czy nie zrezygnować, ale jak się później okazało niepotrzebnie. Pani Paulina była bardzo miła, szczegółowo omówiła ze mną na czym polega dieta. Przyznam miałem trochę obawy, że będę głodny. Proponowane posiłki w diecie były smaczne i tak dobrane że nie byłem głodny. Przygotowywałem je sam, a te bardziej skomplikowane razem z mamą. Dzięki Pani Paulinie uwierzyłem, że można schudnąć. Myślę że nawyki żywieniowe, które sobie wypracowałem pozostaną ze mną na dłużej”.

12 letni chłopiec schudł 10 kg


Jeżeli Twoje dziecko ma problem z nadwagą i chcesz, aby zmieniło swoje nawyki żywieniowe  skontaktuj się z nami. Nasz dietetyk zaproponuje indywidualny plan odchudzania i pomoże Twojemu dziecku pozbyć się zbędnych kilogramów.

Przekonaj swoje dziecko do pierwszej wizyty dietetycznej, podczas której nasz wykwalifikowany dietetyk otoczy Twoje dziecko specjalistyczną opieką i swoim wsparciem.

Umów się na pierwszą wizytę do naszej poradni dietetycznej  w Rzeszowie lub w Przemyślu. Jeśli jesteś z innego miasta, skorzystaj z opcji online- kontaktując się z naszym dietetykiem online.

 

Zaufaj wiedzy  i doświadczenie naszych dietetyków, postaw na sprawdzoną poradnię dietetyczną, która może pochwalić  się wieloma spektakularnymi metamorfozami w odchudzaniu.

Sprawdź nasz pełną ofertę usług dietetycznych oraz cennik.

Zapraszamy!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij