DIETETYCY RZESZÓW

W  PORADNI DIETETYCZNEJ DIETETYK VITAL

Jeśli szukasz skutecznych dietetyków w Rzeszowie, to trafiłeś w dobre miejsce. Nasza poradnia dietetyczna to doświadczeni specjaliści w dziedzinie dietetyki, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele żywieniowe. Nasi dietetycy  to wykwalifikowani eksperci, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem, aby pomóc Ci osiągnąć optymalne wyniki w zakresie zdrowia i odżywiania. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym indywidualne konsultacje dietetyczne, plany żywieniowe dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji, a także wsparcie i motywację na każdym etapie Twojej drogi. Zapewniamy wysokiej jakości usługi dietetyczne, indywidualne podejścia do każdego pacjenta oraz skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy, możemy pomóc Ci w osiągnięciu zdrowia, dobrego samopoczucia oraz lepszej jakości życia. Jeśli szukasz dobrego dietetyka w Rzeszowie, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele żywieniowe, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Nasi dietetycy to gwarancja skuteczności i satysfakcji. 

dietetycy rzeszów

mgr inż. Paulina Jałocha-Zasadny

dietetyczka rzeszów

mgr Karolina Kowalczuk

SKUTECZNI DIETETYCY

mgr inż. Paulina Jałocha-Zasadny

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku Technologii Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalnością dietetyka, oraz psychodietetyki na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.


Od zawsze interesowałam się zdrowym odżywianiem i uwielbiałam pracować z ludźmi, dlatego praca dietetyka stała się moją prawdziwą pasją.

Opracowuję indywidualne programy żywieniowe zarówno dla pacjentów z nadwagą i otyłością jak i różnymi schorzeniami dietozależnymi, jednak przede wszystkim pomagam swoim pacjentom zmienić nawyki żywieniowe i wspieram ich w dążeniu do celu. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, uwzględniając zarówno stan zdrowia jak i preferencje smakowe i styl życia. Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu otyłości i problemów żywieniowych. Prowadzę także warsztaty edukacyjne z zakresu zdrowego żywienia dla rożnych grup wiekowych.

Zdobyta wiedza i duże zainteresowanie zawodem pozwala mi łączyć profesjonalizm z osobistym zaangażowaniem, a indywidualne podejście w pracy z pacjentem gwarantuje skuteczność terapii.

Prywatnie lubię aktywne spędzanie czasu, dobrą książkę i smaczną kuchnię.


dietetycy rzeszów
opinie-2opinie-2

mgr Karolina Kowalczyk

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku dietetyka


Zdrowy styl życia jest moją pasją, którą codziennie rozwijam i chciałabym nią zarażać innych w swojej pracy zawodowej.

Doświadczenie zaczęłam zdobywać w trakcie studiów podczas licznych praktyk zawodowych, projektów oraz aktywnej działalności w kole naukowym. Wyznaję zasadę, że dieta jest dla człowieka, a nie człowiek dla diety. Chciałabym, aby moim pacjentom dieta przestała kojarzyć się tylko z wieloma wyrzeczeniami i ograniczeniami, a stała się ich stylem życia, z którego będą czerpać radość. Dlatego bardzo ważne jest dla mnie indywidualne i całościowe podejście do pacjenta. Moim  zadaniem jest wskazanie dobrych nawyków żywieniowych i wspieranie pacjentów w skutecznym ich wdrażaniu, tak aby pozostały z nimi na zawsze.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie. Uwielbiam górskie wędrówki, gotować oraz podróżować i tym samym odkrywać nowe smaki.


dietetycy w Rzeszowie

Wizyta z Dietetykiem 

Umów się na wizytę konsultacyjną z naszym dietetykiem i rozpocznij swoją indywidualną metamorfozę dietetyczną. Z nami osiągniesz swój cel!
Oferujemy zdrowe i skuteczne leczenie otyłości pod opieką doświadczonego dietetyka w Rzeszowie!
Sprawdź naszą ofertę! 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij