DIETETYCY RZESZÓW

W  NASZEJ PORADNI DIETETYCZNEJ

dietetycy rzeszów

mgr inż. Paulina Jałocha-Zasadny

dietetycy w poradni dietetycznej vital

mgr Ilona Maślanka

DIETETYCY w RZESZOWIE

mgr inż. Paulina Jałocha-Zasadny

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku Technologii Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalnością dietetyka, oraz psychodietetyki na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.


Od zawsze interesowałam się zdrowym odżywianiem i uwielbiałam pracować z ludźmi, dlatego praca dietetyka stała się moją prawdziwą pasją.

Opracowuję indywidualne programy żywieniowe zarówno dla pacjentów z nadwagą i otyłością jak i różnymi schorzeniami dietozależnymi, jednak przede wszystkim pomagam swoim pacjentom zmienić nawyki żywieniowe i wspieram ich w dążeniu do celu. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, uwzględniając zarówno stan zdrowia jak i preferencje smakowe i styl życia. Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu otyłości i problemów żywieniowych. Prowadzę także warsztaty edukacyjne z zakresu zdrowego żywienia dla rożnych grup wiekowych.

Zdobyta wiedza i duże zainteresowanie zawodem pozwala mi łączyć profesjonalizm z osobistym zaangażowaniem, a indywidualne podejście w pracy z pacjentem gwarantuje skuteczność terapii.

Prywatnie lubię aktywne spędzanie czasu, dobrą książkę i smaczną kuchnię.


dietetycy rzeszów
opinie-2opinie-2

DIETETYCY RZESZÓW – ZAPRASZAJĄ NA KONSULTACJE!

Umów się na wizytę konsultacyjną z naszym dietetykiem i rozpocznij swoją indywidualną metamorfozę dietetyczną. Z nami osiągniesz swój cel!
Oferujemy zdrowe i skuteczne leczenie otyłości pod opieką doświadczonego dietetyka w Rzeszowie!
Sprawdź naszą ofertę! 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij