Konsultacja dietetyczna Online

Konsultacja dietetyczna online. Szukasz sprawdzonego dietetyka on-line? Dojazd do Rzeszowa lub Przemyśla nie jest możliwy lub mieszkasz poza granicami Polski? Chcesz skorzystać z bezpośredniej konsultacji i indywidualnie dobranego planu żywieniowego, a nie z „gotowców”?

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady dietetyka, a nie możesz pojawić się na wizycie stacjonarnej w gabinecie to nic straconego – możemy podjąć współpracę ON-LINE

ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z NASZYM DIETETYKIEM JUŻ TERAZ!

Poradnia dietetyczna online

 


konsultacja dietetyczna online

Aby podjąć współpracę z dietetykiem online, wystarczy skontaktować się z nami e-mailem lub telefonicznie.

–  Na maila prześlemy formularz kontaktowy, który prosimy wypełnić i odesłać.
–  Po otrzymaniu formularza dietetyk skontaktuje się w przypadku pytań, a następnie na podstawie informacji zawartych w tym formularzu przygotuje indywidualny plan żywieniowy.
– Wszystkie materiały otrzymasz w przeciągu 5 dni roboczych.
– W czasie trwania współpracy dietetyk odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania zarówno drogą mailową jak i telefoniczną.

Ponadto nasi dietetycy oferują konsultacje poprzez e-mail, kontakt telefoniczny lub za pomocą komunikatorów internetowych.

*obowiązuję płatność przelewem z góry na konto:

 Bank Pekao S.A : 93 1950 0001 2006 0021 8016 0001

"1 miesiąc online"
- 1 x pierwsza konsultacja
- 1 x 14-dniowa dieta
- 1 x konsultacja kontrolna
- analiza postępów
- kontakt mailowy przez 1 miesiąc
400 zł
"2 miesiące online"
- 1 x pierwsza konsultacja
- 2 x 14-dniowa dieta
- 3 x konsultacja konrolna
- analiza postepów
- kontakt mailowy przez 2 miesiące

760 zł

730 zł

"3 miesiące online"
- 1 x pierwsza konsultacja
- 3 x 14-dniowa dieta
- 5 x konsultacja kontrolna
- analiza postępów
- kontakt mailowy przez 3 miesiące

1120 zł

1070 zł

Przedłużenie pakietu o kolejny miesiąc: 380 zł

 

Dla kogo?

 

Spotkanie z dietetykiem online

porady dietetyczne w zakresie:

  • odchudzania
  • profilaktyki i leczenia chorób dietozależnych tj. nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, insulinooporność, cukrzycy
  •  profilaktyki i leczenia chorób autoimmunologicznych tj. choroby Hashimoto, celiakii, reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS)
  • alergii i nietolerancji pokarmowych
  • diet wegetariańskich i wegańskich
  • żywienia kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią
  • żywienia dzieci.

porady dietetyka online

Odchudzanie przez Internet

 

Zalety
Kompleksowa opieka dietetyka – nasi dietetycy to specjaliści posiadający wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Zapewniamy kompleksową pomoc w trakcie całego procesu.
Dostęp do konsultacji online z każdego miejsca w Polsce, jak również poza granicami naszego kraju – jesteśmy dostępni zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dlatego jedyne czego potrzebujesz to telefon (w przypadku konsultacji telefonicznej) lub dostęp do internetu.
Prywatność – konsultacje dietetyczne prowadzimy z naszych gabinetów, bez udziału osób trzecich. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a czas rozmowy dostosowany jest do przekazania wszystkich niezbędnych informacji.
Wygoda – pacjent nie musi przyjeżdżać do gabinetu, rozmowę może prowadzić z domu, bądź z innego miejsca. Wszystkie materiały otrzymuje w formie elektronicznej, co przyśpiesza kontakt. Dlatego konsultacje online to idealne rozwiązanie dla osób mających trudności w poruszaniu się np. osoby niepełnosprawne.
Niższe koszty – cena konsultacji online (zarówno pierwszej, jak i kontrolnych) z ułożeniem planu żywieniowego jest znacznie niższa od konsultacji w gabinecie.

Wizyta Dietetyczna Online

 


 

Pierwsza wizyta u dietetyka

 

Konsultacja dietetyczna online –  dietetyk dokładnie wypyta o nasze potrzeby i nasz cel. Dlatego każdy pacjent otrzymuje do wypełnienia specjalnie przygotowany formularz. Zawiera on zarówno pytania ogólne, jak i szczegółowe. Duża liczba pytań ma na celu jak najlepsze poznanie sytuacji zdrowotnej i żywieniowej pacjenta. Im więcej informacji otrzyma dietetyk, tym zaplanowany w dalszej kolejności plan żywieniowy będzie bardziej skuteczny. Pacjent otrzymuje także arkusz do kontrolowania masy ciała i pomiarów obwodów ciała np. obwodu tali, czy bioder. Takie pomiary są niezbędne do wyliczenia Podstawowej Przemiany Materii (PPM) oraz Całkowitej Przemiany Materii (CPM). W związku z tym  są to parametry, które decydują o kaloryczności planowanej diety. Oczywiście dietetyk bierze pod uwagę nasze preferencje smakowe. Zaplanowana dieta powinna być skuteczna, ale i smaczna.


Po około 1-2 dniach od pierwszej konsultacji indywidulanie dopasowany 14-dniowy plan żywieniowy jest gotowy.


Przede wszystkim najczęściej wysyłany jest drogą elektroniczną, natomiast istnieje także możliwość wysyłania diety pocztą tradycyjną. Oczywiście przez cały czas dietetyk przez internet pozostaje do dyspozycji pacjenta. Jeśli pojawią się jakieś pytania, np. w zakresie diety możemy liczyć na szybką odpowiedź.

porady dietetyczne online

 

Wizyty kontrolne u dietetyka

 


Po około 2 tygodniach od momentu wysłania diety, dietetyk kontaktuje się w sprawie postępów zrobionych przez pacjenta.


Dokładnie wypytuje o wszystkie zaplanowane wytyczne. Sprawdza tym samym, co udało się wdrożyć, a nad którymi elementami należy mocniej popracować. Ponadto szczegółowej analizie podlega plan żywieniowy, aby m.in. określić czy zaplanowane porcje były wystarczające, czy poszczególne posiłki smakowały, a także czy pojawiły się odstępstwa od diety w postaci podjadania. Dlatego konsultacje dietetyczne kontrolne mają służyć zebraniu informacji przez dietetyka, ale także mają motywować pacjenta do dalszej pracy.

Ponadto przy planowaniu planu żywieniowego na kolejne 2 tygodnie, dietetyk dokładnie wcześniej wypyta czy mamy na coś ochotę, czy chcielibyśmy w diecie wykorzystać konkretne produkty spożywcze. Przede wszystkim kaloryczność następnych diet jest indywidualnie omawiana z pacjentem. Zależy głównie od tempa redukcji masy ciała, ale także od zmian w obwodach ciała, czy też od wprowadzonej aktywności fizycznej.

Więcej na temat wizyt u dietetyka online: dietetyk online.
Zapraszamy również do naszej poradni dietetycznej na wizyty stacjonarne.

poradnia dietetyczna online

 

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij