Warsztaty dietetyczne


Organizujemy spotkania edukacyjne, warsztaty z różnymi grupami odbiorców. Posiadamy doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi (przedszkola, szkoły, szkółki piłkarskie, kluby sportowe), z osobami dorosłymi (rodzice, pracownicy korporacji, sportowcy, stowarzyszenia i kluby, kobietami w ciąży (szkoły rodzenia) oraz seniorami (dom seniora, koła gospodyń). W naszej ofercie znajdą się spotkania jednorazowe jak i cykle spotkań tematycznych dotyczące prawidłowego odżywiania, harmonogramu posiłków, problemów z podjadaniem, jednostek chorobowych, rozszerzania diety niemowląt, prawidłowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, prawidłowego żywienia osób starszych, żywienia okołotreningowego oraz żywienia sportowców, a także wskazane przez Państwa tematy. 

Dietetyk dla aktywnych! Umów się z  NASZYM DIETETYKIEM Jeszcze Dziś!

Żeby prawidłowo się odżywiać, najpierw trzeba dowiedzieć się jak to zrobić. Szkolenia, warsztaty, pogadanki i pokazy dostarczą odpowiedniej wiedzy i zachęcą do wprowadzania jej w praktyce.Spotkania dietetyczne


 
 
 
warsztaty z dietetykiem

Spotkania praktyczne z dietetykiem

Oprócz dostarczania wiedzy teoretycznej oferujemy również spotkania praktyczne, na których realizujemy warsztaty kulinarne. Taka forma edukacji szczególnie trafia do dzieci, które dzięki większemu zainteresowaniu lepiej poznają zasady prawidłowego żywienia.
Uczestnicy takich spotkań zostają zaopatrzeni w wiedzę niezbędną do prawidłowego komponowania swojego jadłospisu oraz poznają przepisy kulinarne, które pozwalają im na przygotowywanie zdrowych posiłków.
Oprócz warsztatów kulinarnych organizujemy dla dzieci również szkolenia z zadaniami praktycznymi i zabawami, które rozwijają wyobraźnię i dostarczają maluchom frajdy.
Wśród osób dorosłych dużym powodzeniem cieszą się również warsztaty kulinarne ale także spotkania, na których uczestnicy mogą wykonać analizę składu ciała.
Dowiadują się wówczas o swojej masie ciała, masie tkanki tłuszczowej zawartej w ich organizmie, zawartości wody oraz rozkładzie tłuszczu na poszczególne segmenty ciała.
Takie badanie pozwala sprawdzić czy nasza masa i skład ciała jest prawidłowy oraz wychwycić zaburzenia, które należy skorygować. Spotkania z możliwością analizy składu ciała cieszą się szczególną popularnością wśród osób aktywnych fizycznie oraz pracowników korporacji, którzy spędzają większość czasu w pozycji siedzącej.

Szkolenie dla Klubu Biegacza w Przemyślu

Na tym spotkaniu skupiliśmy się głównie na prawidłowym żywieniu biegaczy podczas biegów długodystansowych oraz biegów na czas. Szkolenie poruszało kwestię poprawy wydolności i osiągnięć, żywienia przed startem a także w trakcie maratonu. Omówione zostało także prawidłowe nawodnienie oraz żywienie po wysiłku fizycznym, które pozwala na regenerację mięśni.


warsztaty dietetyk rzeszów

Warsztaty dla zawodników Akademii Kolarstwa Głogów Małopolski

Spotkanie to miało na celu pokazanie młodym kolażom jak powinno wyglądać prawidłowe odżywianie, nauczenie ich poprawnego komponowania posiłków. Omówione zostały kwestie żywienia przed startem, w trakcie wysiłku oraz po nim a także bardzo istotna kwestia czyli nawodnienie. Na koniec została również wykonana analiza składu ciała, która dostarczyła informacji o zawartości mięśni, tkanki tłuszczowej oraz wody w organizmach uczestników warsztatów..


spotkania dietetyczne

Szkolenie dla Pracowników Firmy Tymbark pt: „Jak zamiast jeść zacząć się odżywiać”

Szkolenie firmowe dla grupy pracowników. W trakcie tego szkolenia pomagaliśmy pracownikom komponować posiłki aby były one bardziej odżywcze. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać np. piękne lśniące włosy, poprawę cery, zwiększenie masy mięśniowej ale też wzrost płodności mężczyzn czy w przypadku anemii jakie składniki powinny być dodane do potraw, na co szczególnie zwracać uwagę żeby nasze codzienne jedzenie pomagało nam taki efekt uzyskać. Uczyliśmy się także o tym, że po kolorach owoców lub warzyw możemy rozpoznać jakie składniki odżywcze zawierają oraz o tym jak czytać etykiety, żeby dokonywać świadomych wyborów.


 

dietetyczne szkoelnia

Szkolenie dla Pracowników więzienia pt. „Żywienie w systemie pracy zmianowej oraz wysokim narażeniu na stres.”

Uczestnicy zostali uzbrojeni w wiedzę dotyczącą wpływu stresu na sposób ożywiania. Zostali poinstruowani na temat prawidłowego komponowania posiłków oraz odpowiedniego harmonogramu posiłków. Część szkolenia dotyczyła problemów z nieregularnym jedzeniem związanym z pracą zmianową. Wskazane zostały metody jak sobie z tym radzić, jak dostosować się do pracy zmianowej. Słuchacze mieli też możliwość do zadawania pytań i poruszania kwestii związanych z odżywianiem, które ich interesują.


Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chciałbyś abyśmy zorganizowali dla Ciebie szkolenie lub warsztaty koniecznie się z nami z skontaktuj.


spotkania firmowe z dietetykiem

Szkolenia dietetyczne dla firm

w zakresie:

 – prawidłowego odżywiania

– prawidłowego nawadniania

– profilaktyki zdrowotnej

– alergii i nietolerancji pokarmowych

– diet wegetariańskich i wegańskich

–  budowania masy mięśniowej

–  poprawy kondycji 

 


 

Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej na wizyty stacjonarne oraz wizyty online.

 


Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij