Sukcesy Pacjentów są naszym największym powodem do dumy!

Metamorfozy dietetyczne


Metamorfozy w odchudzaniu to przed wszystkim ogromny sukces Pacjentów i wielka satysfakcja dietetyków z efektów swojej codziennej pracy. Każda osoba przechodząca na dietę i walcząca ze zbędnymi kilogramami ma swój cel, często jest to utrata kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu zbędnych kilogramów.

Odchudzanie nie musi kojarzyć się z głodem i ciągłymi ograniczeniami. Każdy z pacjentów przechodząc na dietę ma swoją motywację. Niezależnie co spowodowało pierwszy krok – najważniejsze, że został on zrobiony. Kiedy już trafia do naszej poradni dietetycznej w Rzeszowie lub Przemyślu, nasi dietetycy razem z nim ustalają cały plan kuracji odchudzającej, opracowują indywidualny program odchudzania, monitorują i wspierają cały proces odchudzania. Realizując swoją metamorfozę i osiągając swój cel, taka osoba przechodzi nie tylko ogromną przemianę fizyczną, ale i mentalną. Ten sukces to zwykle początek nowego lepszego życia, zmiana nawyków żywieniowych, większa aktywność fizyczna i zadowolenie z samego siebie.

Dzięki wsparciu dietetyka oraz własnej wytrwałości każdy z pacjentów powoli zmienia swoje życie na zdrowsze, a utrata kilogramów, lepsze samopoczucie oraz zdrowie jest najlepszą nagrodą i motywacją do utrzymania wypracowanych nawyków.

Metamorfozy w odchudzaniu Pacjentów to najlepsza nagroda za pracę i zaangażowanie każdego dietetyka z Poradni Dietetycznej Viatl! 

metamorfozy dietetyczne

Metamorfozy w odchudzaniu naszych Pacjentów

metamorfozy rzeszow

p. Ela

12 kg w 3 m-ce

metamorfozy w odchudzaniu

p. Magdalena

13 kg w 3 m-ce

odchudzanie z dietetykiem

p. Małgorzata

65 kg w 1 rok

odchudzanie z dietetykiem

p. Norbert

20 kg w 12 m-cy

metamorfozy odchudzanie

p. Radek

20 kg w 6 m-cy

metamorfozy rzeszów

p. Piotr

12 kg w 3 m-ce

metamorfozy w odchudzaniu

p. Dominika

14 kg w 1,5 roku

spadek wagi u kobiety o 8 kg

p. Joanna

18 kg w 8 m-cy

spadek wagi u kobiety o 11 kg

p. Beata

11 kg w 6 m-cy

spadek wagi u chłopca

Konrad

10,5  kg  tkanki tłuszczowej w 6 miesięcy

metamorfozy z dietetykiem

p. Dorota

23 kg w 8 m-cy

metamorfoza z dietetykiem

p. Agnieszka

12 kg w 6 m-cy

Co o swoich metamorfozach mówią sami Pacjenci

„Efektem mojej metamorfozy jest unormowanie mojego ciśnienia do prawidłowych wartości, brak nadwagi, unormowany cholesterol, radość i chęci do życia , wzmożona aktywność fizyczna!”

„Oprócz utraconej wagi, atrakcyjnego wyglądu zyskałam coś znacznie więcej! Moje podejście do siebie zmieniło się radykalnie, moja metamorfoza dietetyczna to zmiana do samej siebie i całego świata! „

„Dzięki swojej metamorfozie zmieniłem totalnie swoje życie, zacząłem regularnie biegać, moja forma sportowa poprawia się z dnia na dzień, co odzwierciedla się w wynikach zawodów, w których sukcesywnie biorę udział! „

Metamorfozy Dietetyczne Rzeszów

Bądź autorem swojej metamorfozy!

Podejmij wyzwanie!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij