Dietetyk Rzeszów
Dieta przy zaparciach
24 maja 2019
vital dietetyk
Jak skutecznie pozbyć się brzucha
19 czerwca 2019
Pokaż wszystkie

Spadek wagi u mężczyzny 32 lata

Vital dietetyk

METAMORFOZY – ODCHUDZANIE

Najwyższy czas pochwalić się osiągnięciami naszych pacjentów! Ich sukcesy są naszym największym powodem do dumy

Odchudzanie nie musi kojarzyć się z głodem i ciągłymi ograniczeniami. Każdy z pacjentów przechodząc na dietę ma swoją motywację. Niezależnie co spowodowało pierwszy krok – najważniejsze, że został on zrobiony. Dzięki wsparciu dietetyka oraz własnej wytrwałości każdy z pacjentów powoli zmienia swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze, a utrata kilogramów i lepsze samopoczucie oraz zdrowie jest najlepszą nagrodą i motywacją do utrzymania wypracowanych nawyków.

Pan Piotr – 12 kg w ciągu 3 miesięcy!

Pacjent w wieku 32 lat zgłosił się do poradni z podwyższonym poziomem cholesterolu i stłuszczoną wątrobą. Wyniki poziomu tkanki tłuszczowej u Pana Piotra wskazywały na otyłość. Pacjent otrzymał dietę składającą się z 4 głównych posiłków i 2 przegryzek. Dodatkowo włączył aktywność fizyczną na siłowni i jazdę na rowerze. Pan Piotr całkowicie zmienił swoje nawyki żywieniowe, nowe dania bardzo mu smakowały. W przygotowaniu posiłków Panu Piotrowi pomagała żona, która również zmieniła swój sposób żywienia razem z mężem oraz bardzo go wspierała podczas całego procesu odchudzania.
Podczas całego okresu metamorfozy Pan Piotr był bardzo zdyscyplinowany, przestrzegał zaleceń i ma zamiar przestrzegać zasad zdrowego żywienia, których nauczył się podczas procesu odchudzania – dzięki czemu w ciągu 3 miesięcznej metamorfozy udało Mu się zrzucić aż 12 kg masy ciała, z czego aż 10 kg to tkanka tłuszczowa!

Gratulujemy świetnego wyniku!

Piotr Prajzner- Kontrola postępów w odchudzanie

 

Kilka słów o diecie od Pana Piotra:

W trakcie mojego życia nigdy nie miałem problemów z wagą. Do czasu… kiedy przyszła trzydziestka… Szybki tryb życia, stres w pracy, obowiązki rodzinne spowodowały że nie zawsze miałem czas na przygotowanie odpowiednich posiłków oraz uprawianie sportów. Spowodowało to że doprowadziłem się do nadwagi a wręcz otyłości. Byłem ospały, ciągle zmęczony, szybko się męczyłem, pojawiły się problemy ze zdrowiem w postaci nadciśnienia, wysokiego cholesterolu oraz stłuszczenia wątroby. Zacząłem szukać pomocy i przypadkiem trafiłem na stronę firmy Vital. Zgłosiłem się do konkurs w którym wygraną była 3-miesięczna kuracja odchudzająca pod opieką profesjonalnych dietetyków. Poszczęściło mi się i wygrałem. W styczniu 2019 roku zaczęliśmy odchudzanie. Na początku było ciężko… Wprowadzono mi odpowiednio skomponowane posiłki o regularnych godzinach oraz aktywność fizyczną co najmniej dwa razy w tygodniu.

Vital dietetyk

dietetyk Vital dietetyk Vital

 

Posiłki były bardzo smaczne, dopasowane do moich preferencji i upodobań. Przez pierwsze tygodnie było mi bardzo ciężko przyzwyczaić się do zmniejszonej ilości kalorii, jednak wszelki trud włożony w utrzymanie dyscypliny rekompensowały mi regularnie tracone kilogramy. Z każdym tygodniem było coraz lepiej.
Przyzwyczaiłem się do planowania i gotowania zdrowych posiłków.

Posiłki są bardzo różnorodne, w związku z tym po zakończeniu 3-miesięcznej kuracji będę dalej stosować się
do zaleceń dietetyków.

Efektem kuracji jest powrót ciśnienia do prawidłowych wartości, brak otyłości oraz nadwagi, cholesterol jak u piętnastolatka, większa ilość chęci do życia i aktywności fizycznej.

Vital, dziękuję !”

 

 

 

 

 

 

 

Zadowoleni pacjenci są największym sukcesem naszej poradni dietetycznej. Jeśli chcesz dołączyć do ich grona i przeżyć swoją niezwykłą metamorfozę w odchudzaniu, skontaktuj się z nami.  Opracujemy dla Ciebie indywidualnie dobraną dietę, która zapewni Ci sukcesywną utratę  zbędnych kilogramów oraz dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Jeśli zmagasz się z nadwagą i żadne  stosowane diety na Ciebie nie działają, to czas kiedy powinieneś pomyśleć o profesjonalnej pomocy dietetycznej.

 Odchudzanie w dobrym gabinecie dietetycznym to gwarancja utraty wagi bez efektu jojo.  Sprawdź naszą  ofertę i  zapoznaj się z cennikiem usług dietetycznych.

Zobacz również metamorfozy innych naszych zadowolonych pacjentów,  sprawdź ile kilogramów schudli pod okiem dietetyka.

Zapisz się  już dziś na wizytę do naszych dietetyków w Rzeszowie lub Przemyślu  lub  skorzystaj z wizyty dietetycznej online.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij