zalety fleksitarianizmu
Fleksitarianizm
7 grudnia 2021
noworoczne postanowienie
Mniej mięsa w diecie
22 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Zmiana Masy Ciała u Kobiety o 12 kg

spadek wagi u kobiety o 11 kg

Metamorfozy w Odchudzaniu – Beata

Zmiana wagi  81 kg  → 69 kg 

Pani Beata trafiła do nas w kwietniu 2021 roku. Zbyt wysoka masa ciała jaką osiągnęła była dla niej bodźcem, który zmotywował ją do działania.
Pomimo braku wiary w siebie podjęła walkę z nadprogramowymi kilogramami. Osiągane efekty tylko zwiększały jej motywację i upór. Od samego początku sumiennie trzymała się diety. Oprócz tego Pani Beata zadbała też o poprawę aktywności fizycznej i zaczęła także biegać. Wszystkie składowe spowodowały dziś cieszy się ubytkiem ponad 11 kilogramów (z 80,7 na 69,3). A zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna przestały być dla niej środkiem wiodącym do zdobycia celu a stało się nawykiem i rutyną. A wszystko to udało jej się osiągnąć w zaledwie 6 miesięcy. Dziś stawia sobie nowe cele a jej wiara w siebie i poczucie własnej wartości stale rosną.

Pani Beata w ciągu 6 miesięcy straciła  – 12kg  [z 81 kg na 69 kg].

spadek wagi u kobiety o 11 kg


O swojej metamorfozie Pani Beata pisze krótko, ale bardzo dobitnie:


„Pół roku temu kiedy waga wskazała 80,8 kg postanowiłam powalczyć o siebie, o swoje zdrowie. Po pierwszej wizycie nie wierzyłam, że mi się uda. Teraz szczęśliwa i dumna z siebie, a waga nadal spada. Choć łatwo nie było jednak się udało. Pani Paulino bardzo dziękuję!😀 „.

odchudzanie w rzeszowie


Jeżeli masz problem z nadwagą i chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, skontaktuj się z nami. Razem pokonamy wszelkie trudności w odchudzaniu, a Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Nie czekaj i  jak najszybciej umów się na konsultację lub wizytę w  naszej poradni dietetycznej  w Rzeszowie lub w Przemyślu. Możesz również skorzystać j z opcji online- kontaktując się z naszym dietetykiem online.

 

Postaw na wiedzę i doświadczenie naszych dietetyków , którzy pomagą Cię skutecznie osiągnąć wytyczony celu, jakim jest nowa szczupła sylwetka.  Podczas pierwszej wizyty dietetycznej zostanie wykonana  analiza składu ciała  i będzie omówiony Twój indywidualny plan odchudzania

Sprawdź nasz pełną ofertę usług dietetycznych oraz cennik.

Zapraszamy!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij